Schaapskooi Ottoland
Schaapjes kijken, wandelen, geocachen, overnachten en meer bij Schaapskooi Ottoland!
Schaapskooi Ottoland laat je een beetje terug in de tijd gaan, maar wel in een nieuwe omgeving. Het gebouw bestaat naast de multifunctionele schaapskooi uit een woongedeelte, een bezoekerscentrum en gastenkamers.
’s Winters staan alle schapen binnen in de schaapskooi, waar je ze ook kunt bezoeken. De rest van het jaar wordt de ruimte gebruikt voor activiteiten, zoals workshops, markten en meer.
Vanuit het bezoekerscentrum kan je goed starten met een wandel- of fietstocht door de omgeving. Wandel- en fietskaarten zijn hier ook te verkrijgen. In de weilanden achter de schaapskooi ligt ook nog een geocaching route. Tip: start of eindig je tocht met een stukje herderskruidkoek in de schaduw van de fruitbomen in de theetuin!
Wie langere tijd in de buurt wil verblijven, kan hier ook overnachten in de Bed & Breakfast of in het vrijstaande vakantiehuisje.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.