Zwembad Blokweer
Vrijzwemmen, zwemles volgen of meedoen aan peutersurvival bij Zwembad Blokweer!
Bij Zwembad Blokweer kan je terecht voor recreatief vrij zwemmen, kom bijvoorbeeld gezellig met de hele familie van het water genieten of neem je vriendjes en vriendinnetjes mee voor een dagje waterplezier.
Het bad is ook geschikt voor het volgen van zwemles voor de diploma’s A, B en C. Ook Ook voordat kinderen op zwemles mogen (vanaf 5 jaar) kunnen ze al het zwembad in: Peuter survival. Belangrijk voor deelname is dat kinderen al wel het een en ander kunnen, zoals lopen, voor ze mee kunnen doen aan Peuter survival.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Zwembad Blokweer
Sportlaan 3
2951 HL Alblasserdam
Prijs
Zie website voor tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Nieuw
Zeeheldenroute
Een unieke wandelroute door bos en duin richting zee, met een zeeheldenverhaal!
Funmax
Een actief en gezellig uitje met GlowGolf, escape rooms en interactieve games in Funmax Capelle!
Nationaal Baggermuseum
Kom alles te weten over het werk van baggeraars in het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.