Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Blokweer

Vrijzwemmen, zwemles volgen of meedoen aan peutersurvival bij Zwembad Blokweer!

Bij Zwembad Blokweer kan je terecht voor recreatief vrij zwemmen, kom bijvoorbeeld gezellig met de hele familie van het water genieten of neem je vriendjes en vriendinnetjes mee voor een dagje waterplezier.

Het bad is ook geschikt voor het volgen van zwemles voor de diploma’s A, B en C. Ook Ook voordat kinderen op zwemles mogen (vanaf 5 jaar) kunnen ze al het zwembad in: Peuter survival. Belangrijk voor deelname is dat kinderen al wel het een en ander kunnen, zoals lopen, voor ze mee kunnen doen aan Peuter survival.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Zwembad Blokweer

Sportlaan 3

2951 HL Alblasserdam

Prijs Zie website voor tarieven
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Blokweer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Trampolinepark Jump-010

Spring jij mee in trampolinepark Jump010 in Rotterdam?

FunZone Barendrecht

Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Ik zie, ik zie…

Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

Voorjaarsvakantie! Dit zijn leuke uitjes voor de hele familie in de regio Rotterdam

Hebben jullie al een uitje gepland in de voorjaarsvakantie? Of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken? Check dan vooral deze toffe tips, van theatervoorstellingen en kinderworkshops tot trampolinepark en gave musea. Stuk voor stuk aanraders!

Olympische Winterspelen thuis

Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief