Zwembad de Wellen
Zwemmen of leren zwemmen in de Hoeksche Waard? Het kan bij Zwembad de Wellen!
In de Wellen kan iedereen terecht voor zwemles of recreatief zwemmen. Tijdens de recreatieve uurtjes kan je gebruik maken van een glijbaan, springplank en ander speelmateriaal. Tijdens de zomerperiode is er ook een ligweide. Even uitgezwommen? In de horecaruimte kan je terecht voor een hapje en drankje.
Zwem-ABC
Om kids aan het water te laten wennen worden de eerste oefeningen in spelvorm aangeboden. Kort hierna volgen de eerste zwemslagen zoals enkelvoudige rugslag, schoolslag, borstcrawl en rugcrawel.
Kom je een keer zwemmen of wil je op zwemles? Voor meer informatie of inschrijven klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Zwembad de Wellen
Schenkeltje 7-B
3295 KK 's-Gravendeel
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Funmax
Een actief en gezellig uitje met GlowGolf, escape rooms en interactieve games in Funmax Capelle!
Monkey Town Vlaardingen
Eindeloos klimmen, glijden en spelen bij indoor speelparadijs Monkey Town Vlaardingen!
Nationaal Baggermuseum
Kom alles te weten over het werk van baggeraars in het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
Kinderfeestjes vol actie en fun
Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!