Verjaardagsfeest Douanedek
Vier je verjaardag op het DouaneDek van het Belasting & Douane museum!
Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee voor een middag plezier in het Belasting & Douane Museum. Verkleden, knutselen, samen speuren..
Stap in de wereld van de douane: je maakt je eigen speurapparaat en gaat op een avontuurlijke reis door het museum, op jacht naar het verdwenen vliegticket en de geheimzinnige koffer.
Een feestje kan je op woensdagmiddag en zatermiddag vieren, voor maximaal 10 kids. Voor meer info klik je op de roze button.
Like ons op Facebook voor meer tips, evenementen & acties!
Belasting en Douane Museum
Parklaan 14-16
3016 BB Rotterdam
Openingstijden
Woensdag of zaterdag: 14.00 - 16.00 uurPrijs
€ 90,- voor 10 kinderen (€ 5,- per kind extra)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.