Boerderijfeest Barendrecht
Vier je feestje op de kinderboerderij van De Kleine Duiker; huifkartocht, klompengolf en meer!
Wil je met je verjaardag eens iets anders dan de traditionele speeltuin of bioscoop? Vier dan je feestje op Kinderboerderij de Kleine Duiker. Succes verzekerd! Stel naar eigen inzicht een pakket samenstel uit de onderstaande mogelijkheden:
- 11 Stallentocht (4+)
- Kabouterpad (4+)
- Boer en Boerinnenpad (7+)
Op de boerderij kunnen de kids daarna nog genieten van patat, poffertjes of pannenkoeken,
Meer informatie hierover en over de kinderboerderij vind je op de website via de roze button!
Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen!
Kinderboerderij De Kleine Duiker
3e Barendrechtseweg 511
2991 SH Barendrecht
Openingstijden
Dagelijks geopend van maandag tot en met vrijdag van 8:00 - 17:00 uur en op zaterdag en zondag van 8:00 - 16:30 uur.Prijs
Zie overzicht en de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.