Virtual Reality feestje!
Virtual Reality is net echt! Vier je verjaardag bij VR4play in Rotterdam en beleef het!
Kinderfeestje met virtual reality
Stap in een virtuele achtbaan, hak met samuraizwaarden fruit door midden of vlieg als een superheld langs wolkenkrabbers. Kan dat? Ja! In Virtual Reality is niets te gek.
Bij binnenkomst wordt je ontvangen met limonade. Een VR host geeft je uitleg over de avonturen die je gaat beleven. Dan ga je VR spelen in speciaal versierde ruimtes.
Het is mogelijk om patat of snacks te bestellen of je eigen taart mee te nemen. Na afloop ontvang je een heus VR diploma!
Meer weten of meteen boeken? Kijk voor alle informatie op de website van VR4play, klik hiervoor op de roze button.
Tip: volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
VR4play
Satijnbloem 45-47
3068 JP Rotterdam
Prijs
Zie website voor mogelijkhedenToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.