Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Virtual Reality feestje!

Virtual Reality is net echt! Vier je verjaardag bij VR4play in Rotterdam en beleef het!

Kinderfeestje met virtual reality 

Stap in een virtuele achtbaan, hak met samuraizwaarden fruit door midden of vlieg als een superheld langs wolkenkrabbers. Kan dat? Ja! In Virtual Reality is niets te gek.

Bij binnenkomst wordt je ontvangen met limonade. Een VR host geeft je uitleg over de avonturen die je gaat beleven. Dan ga je VR spelen in speciaal versierde ruimtes.

Het is mogelijk om patat of snacks te bestellen of je eigen taart mee te nemen. Na afloop ontvang je een heus VR diploma!

Meer weten of meteen boeken? Kijk voor alle informatie op de website van VR4play, klik hiervoor op de roze button.

Tip: volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!  

VR4play

Satijnbloem 45-47

3068 JP Rotterdam

Prijs Zie website voor mogelijkheden
Mail direct

Mail direct naar VR4play

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie

Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie… Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief