Dudok In Het Park
Middenin de stad genieten van het rustige Park, met uitzicht op de Euromast!
Dudok In Het Park is gevestigd in een rijksmonument uit 1750. Aan de rand van het Park middenin de stad vind je een oase van rust. Met de hoge plafonds en de romantische sfeer kan je hier binnen heerlijk zitten! Strijk bij zonnig weer neer op het terras of zoek een fijn plekje in het Park met uitzicht op de Euromast.
Je kunt hier genieten van lekkere broodjes en salades. Ook zijn er de heerlijke zoete bites van Dudok Patisserie te verkrijgen. Voor de kinderen is er een superleuk Dudok Doeboek met kleurpotloodjes.
Ook heel leuk: bestel in de zomer de Dudok Picknickmand! Een rijkgevulde mand met onder andere versgebakken broodjes, een stukje quiche, jus d’orange, fruitsalade en verschillende zoetigheden van Dudok Patisserie.
Klik op de roze button om naar de site te gaan.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Rotterdam en blijf zo altijd up-to-date.
Dudok Rotterdam
Baden Powelllaan 12
3016 GJ Rotterdam
Openingstijden
Zie voor de actuele openingstijden de website van Dudok In Het Park, klik hiervoor op de roze button.Prijs
Picknickmand: € 40,- voor 2 personenToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.