Dudok Aan De Maas
Hét vakantiegevoel in Rotterdam met een heerlijk drie- of viergangenmenu!
Waan je even aan de Franse kust! Het vakantiegevoel beleef je bij Dudok Aan De Maas, aan de voet van de Erasmusbrug. Hier heb je een uniek uitzicht over het water en op de skyline van de stad. Ook wanneer je liever binnen zit, is het mooie uitzicht goed te zien dankzij de geheel glazen pui.
Geniet op het zonnige terras van de Zuid-Europees geïnspireerde gerechten met Rotterdamse twist. Op het menu staan vertrouwde bistroklassiekers en eigentijdse gerechten (drie- en viergangen) van het seizoen, met Franse inslag. Voor kids tot 12 jaar is er een speciaal driegangenmenu.
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Volg Kidsproof Rotterdam op Facebook!
Dudok Rotterdam
Wilhelminakade 699
3072 AP Rotterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website voor de menukaartToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.