Bar/Restaurant ’t Zeeltje
Prachtig gelegen in de schitterende omgeving van de Rottemeren! En kinderen kunnen er heerlijk spelen.
Het is de locatie die het hem doet! In de omgeving kun je prachtig fietsen, wandelen of heerlijk zwemmen. Daarna is het lekker uitrusten bij Bar/Restaurant ’t Zeeltje. Dit kan op het terras in de zon of aan de bar. De kaart is eenvoudig, maar er is genoeg keuze.
Nog energie over? Dan kun je gebruikmaken van de midgetgolfbaan die bij het restaurant hoort. Vraag bij het restaurant ook naar de prachtige wandelingen, mooie fietsroutes of rustige visplekjes.
Meer informatie vind je op de website, klik hiervoor op de roze button.
Erop uit met je kinderen? Kijk eens op het overzicht met eropuit tips op Kidsproof.nl
't Zeeltje
Kooilaan 3
2665 KR Bleiswijk
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag: 10.00 - 21.30 uurKeuken geopend tot 20.00 uur
Prijs
Zie website
															
									
									
										Mail direct									
								
								
								
																
								
									
									
										Telefoonnummer									
								
														
					Toon op kaart
Meer inspiratie
	
	Natuurspeeltuin Kethelpoort
Lekker spelen, ravotten en genieten doe je bij Natuurspeeltuin Kethelpoort in Schiedam!
	Stadsganzenbord Gouda
Ontdek de mooiste plekken van Gouda en voer te gekke opdrachten uit met de Stadsganzenbord puzzeltocht!
	Stoomboot Mariniersmuseum
Stap aan boord van De Stoomboot van Sinterklaas tijdens de Pakjesbootdagen bij het Mariniersmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.
	Sinterklaasintochten 2025 in en om Rotterdam
Hij komt, hij komt... de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids ook al vol verwachting voor de komst van Sinterklaas? Nog heel even en hij is weer in het land! De landelijke intocht 2025 is op Texel! Wil je weten waar en wanneer je Sinterklaas en zijn Pieten dit jaar in de regio Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda nog meer kunt begroeten? In onderstaand overzicht hebben we een aantal sinterklaasintochten voor 2025 op een rijtje gezet.
	7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!