IJssalon Sophia
Bekende smaken én wisselend assortiment, altijd een verrassing bij IJssalon Sophia!
Ambachtelijk ijs
IJssalon Sophia serveert bekende smaken zoals chocolade, stracciatella, aardbei en vanille zijn altijd in de vitrine te vinden. Daarnaast zijn er regelmatig verrassingen, zoals bijvoorbeeld yoghurt-sinaasappelijs, cookiedough of yoghurtijs met verse vijgen en stukjes amandel.
Al het ijs wordt vers gemaakt zonder kunstmatige kleurstoffen, gelatine, alcohol en dierlijke vetten. Het meeste fruit ijs wordt gemaakt zonder room dus ook de ijsliefhebber met een melkallergie kan hier genieten van een heerlijk ijsje!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
IJssalon Sophia
Sophiapromenade 6
3344 PM Hendrik-Ido-Ambacht
Openingstijden
Maart en Oktober:maandag t/m zondag:
van 12:00 – 19:30 uur
April t/m September:
maandag t/m zondag:
van 12:00 – 22:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.