Onbeperkt Sushi
Genieten van heerlijk Japans eten? Kom onbeperkt sushi eten bij Kyoto in Hillegersberg.
Bij dit restaurant komen we regelmatig omdat de kinderen het én lekker vinden én het leuk vinden om de kaart in te vullen met wat iedereen wil eten. Gelukkig vinden pa en ma het ook geen straf om hier te eten.
Bovendien eten kinderen tegen een gereduceerd tarief, je kunt er makkelijk en gratis parkeren, de bediening is vriendelijk en je krijgt er snel je eten. Kidsproof wat ons betreft.
In een apart gedeelte van het restaurant kun je ook teppanyaki eten. Ook erg leuk en gezellig. Een keer geen zin om uit eten te gaan? Je kunt er ook sushi afhalen.
Meer informatie over de menukaart vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Er even lekker op uit met de kids? Kijk op Kidsproof voor onze leuke eropuit tips!
Kyoto
Straatweg 107
3054 AC Rotterdam
Openingstijden
Zie website via de roz button voor de actuele openingstijdenPrijs
Zie overzichtToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk
Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken.
Zo maak je zelf sneeuw!
Wist je dat je heel eenvoudig zelf sneeuw kunt maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen? Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!