Peppel Eten & Drinken
Het lekkere van toen met het stoere en vernieuwde van nu zorgt voor het heerlijke menu van Peppel!
PEPPEL is een gezellige plek om lekker te eten en vrienden of familie te ontmoeten. Het restaurant heeft een heerlijk terras voor de deur en picknicktafels op het plein. Op het plein stan ook diverse speeltoestellen waar kinderen zich heerlijk kunnen uitleven.
Op de kaart staat lekker eten voor een fijne prijs. En hier is ook aan de kids gedacht, met hapjes voor de kids.
Voor meer informatie en de menukaart klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?
Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.
Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!
December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.