
39 JumpStreet
Oefen je coolste tricks en salto's op de vele trampolines van 39 JumpStreet!
Spring van trampoline naar trampoline en oefen ondertussen je coolste tricks en salto’s bij 39 JumpStreet! Ook kan je hier tegen wanden aanspringen, flik-flakken op de tumbling trampoline en over allerlei obstakels heen springen.
Er is een toffe plek waar kinderen elkaar tricks en trucs kunnen laten zien. Daarmee zijn ze elkaar
spelenderwijs en sportief aan het uitdagen en op sociaal vlak altijd bereid elkaar te helpen. En kom je ergens niet uit? De ervaren Court instructeurs kunnen je altijd een handje helpen.
Ben jij een echte adrenalinejunk? Kom dan langs. Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie


Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Herfst Theater Zuidplein
Bezoek deze herfstvakantie een van de leuke familievoorstellingen bij Theater Zuidplein!
Herfstvakantie in de Bieb
Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium
Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.