Annie M.G. Schmidtpark
Een park met een zwembad, skatepark, natuurspeeleiland en nog veel meer..
Tussen Berkel en Rodenrijs en Bergschenhoek zit het Annie M.G. Schmidtpark, een plek waar je heerlijk kunt spelen!
Het park is opgedeeld in 3 delen: Noord, Centraal en Zuid.
In Noord kun je echt genieten van de natuur. Er zijn grasvelden om te picknicken, een speelveld met toestellen, een cooperbaan en een voetbalveld.
In het centrale deel vind je Zwembad De Windas. Ook zit er een groot skatepark. Leuk voor avontuurlijke kids!
Lekker spelen kun je ook in het zuidelijk deel bij natuurspeeleiland Tuin van Floddertje. Ook zit daar in de buurt een mountainbike-parcours.
Er is dus een heleboel te doen! Kom jij ook?
Meer informatie kun je vinden onder de roze button.
Ontvang je onze nieuwsbrief al? Daar staan meer leuke tips is!
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.