
De Nachtegaal
Een heerlijke wandeling in het Kralingse Bos kun je prima afsluiten bij pannenkoekenhuis De Nachtegaal!
Pannenkoekenhuis De Nachtegaal
Wat is nou lekkerder dan na een heerlijke wandeling of lekker gespeeld te hebben, even een pannenkoek te eten met z’n allen. Midden in het Kralingse Bos ligt pannenkoekenhuis De Nachtegaal en daar kun je heel goed terecht voor zo’n overheerlijke pannenkoek. Er zijn wel 75 verschillende soorten!
Uiteraard zijn er kinderstoelen aanwezig, is er een commode voor het verschonen van de hele jonge gasten en is het opwarmen van babyvoeding geen probleem. Ook zijn er kleurplaten en potloden.
Het is er altijd gezellig druk, maar je hoeft meestal niet lang op je eten te wachten. De aankleding is wat overdadig, maar het oogt wel gezellig. Als het druk is, kan het parkeren wat lastig zijn. En bij mooi weer kun je heerlijk op het terras zitten!
Loop ook even langs het Hertenkamp dat hier vlakbij ligt. Zo schattig, al die lieve hertjes!
Zin in een dagje uit met de kids? Kijk dan eens op de Uitagenda van Kidsproof.nl.
Pannenkoekenhuis De Nachtegaal
Prinses Beatrixlaan 11
3062 CM Rotterdam
Openingstijden
Maandag - vrijdag: 10.00 - 20.00 uurZaterdag & zondag: 9.00 - 20.00 uur
Keuken sluit om 19.30 uur
Prijs
Zie website via de roze buttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas
De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!