Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Survival Kinderfeestje

Hoe overleef ik mijn kinderfeestje? Ga op avontuur bij Adventure Vlaardingen!

Het prachtige natuurgebied Broekpolder is het gebied om heerlijk te ontspannen maar nog meer om lekker te bewegen. Ben je een beetje avontuurlijk aangelegd? Dan is Adventure Vlaardingen de plek voor jouw verjaardagsfeestje!

Op deze schitterende locatie ga je het avontuur aan en beleef je plezier aan klimmen, boomstamlopen en een echt laagteparcours van wel 50 meter!

Lijkt je dit een leuke manier om je kinderfeestje te vieren? Neem dan contact op via de website door op de roze button te klikken.

Kijk op Kidsproof.nl voor nog veel meer leuke ideeën voor kinderfeestjes!

Adventure Vlaardingen

Watersportweg 21

Vlaardingen

Prijs €175 max. 10 kinderen (incl. boogschieten)
Mail direct

Mail direct naar Adventure Vlaardingen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief