Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij Adventuredome

Lasergamen, mini golfen en onbeperkt spelen.. Dat kan bij Adventuredome!

De hele dag lekker spelen? Dat kan bij Adventuredome in Hellevoetsluis!

Je hebt al een mooi feestje vanaf € 8,95. Dat is inclusief onbeperkt indoor- en outdoorspeelpret, onbeperkt limonade, frietjes met een snack en een ijsje. En daarbij krijgt de jarige ook nog eens een leuk cadeautje!

Breid het feestje uit met glow-in-the-dark minigolf en/of lasergame (set van 20 minuten)! Ook is er de mogelijkheid om een heerlijke slagroomtaart te bestellen voor op het feestje.

Andere wensen zijn natuurlijk ook welkom! Laat het gerust weten aan de medewerkers.

Voor meer informatie klik je op de roze button. Daar kun je ook alvast jouw feestje vastzetten.

Tip: Kom ook eens met het hele gezin naar Adventuredome! Er is genoeg te doen!

Adventuredome

Parkweg 2

3221 LC Hellevoetsluis

Openingstijden Zie website
Prijs Vanaf € 8,95 per kind
Mail direct

Mail direct naar Adventuredome

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief