Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Djembe les

Leer djembe en doun-doun spelen in Rotterdam Noord bij Afrika Percussie! (8 - 12 jaar)

Djembe lessen voor kids

Alle muziek begint met ritme. Wie er jong mee begint, kan muzikaal veel verder groeien. Afrika Percussie maakt muziek geïnspireerd op Afrikaanse ritmes. En daar kun jij meer over leren!

De Afrikaanse ritmes hoor je nog steeds terug in de moderne popmuziek. Via de blues en de jazz muziek zijn ze bij jouw favoriete artiesten gekomen.

Kom in contact met deze invloeden en leer djembe en doun-doun spelen. Al snel leer je je eigen liedjes begeleiden en te soleren. 

Nieuwe lessen starten op woensdag 27 september.

Klik op de roze button voor meer info of om je aan te melden.

PS. Ook voor een muzikaal kinderfeestje kun je terecht bij Afrika Percussie!

Afrika Percussie

Rotterdam

Openingstijden Woensdag 16.45 - 17.30 uur
Prijs Zie de website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Afrika Percussie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief