Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aikido Rotterdam

Bij Aikido Rotterdam leer je omgaan met agressie zonder zelf geweld te gebruiken

Aikido Rotterdam – Japanse krijgskunst voor kids

Aikido is ontwikkeld uit een van de oudste Japanse krijgskunsten. Je gebruikt en herleid de kracht van de tegenstander zonder zelf echt geweld te moeten gebruiken.

Tijdens de lessen leer je aanvallen te ontwijken en hoe je hierop kunt reageren door je tegenstander te destabiliseren. Aikido oefen je samen met een partner die tijdens het leerproces zorgt voor de andere bij het uitvoeren en vallen.

Je leert op een speelse manier concepten (ver)kennen zoals houding, balans, coördinatie, discipline en ademhaling en er wordt een brug gemaakt naar het gebruik ervan in het dagelijks leven.

Aikido Rotterdam heeft een vestiging op Slaak en Alexander. Geschikt voor kids vanaf 4 jaar!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Hier vind je inspiratie voor kinderfeestjes!

Aikido Rotterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Lesgeld per maand:
Jeugd vanaf 4 jaar € 19,95
Mail direct

Mail direct naar Aikido Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.