Aikido Rotterdam
Bij Aikido Rotterdam leer je omgaan met agressie zonder zelf geweld te gebruiken
Aikido Rotterdam – Japanse krijgskunst voor kids
Aikido is ontwikkeld uit een van de oudste Japanse krijgskunsten. Je gebruikt en herleid de kracht van de tegenstander zonder zelf echt geweld te moeten gebruiken.
Tijdens de lessen leer je aanvallen te ontwijken en hoe je hierop kunt reageren door je tegenstander te destabiliseren. Aikido oefen je samen met een partner die tijdens het leerproces zorgt voor de andere bij het uitvoeren en vallen.
Je leert op een speelse manier concepten (ver)kennen zoals houding, balans, coördinatie, discipline en ademhaling en er wordt een brug gemaakt naar het gebruik ervan in het dagelijks leven.
Aikido Rotterdam heeft een vestiging op Slaak en Alexander. Geschikt voor kids vanaf 4 jaar!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Hier vind je inspiratie voor kinderfeestjes!
Aikido Rotterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Lesgeld per maand:Jeugd vanaf 4 jaar € 19,95
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!
December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!
11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen
We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!