Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aikido Rotterdam

Bij Aikido Rotterdam leer je omgaan met agressie zonder zelf geweld te gebruiken

Aikido Rotterdam – Japanse krijgskunst voor kids

Aikido is ontwikkeld uit een van de oudste Japanse krijgskunsten. Je gebruikt en herleid de kracht van de tegenstander zonder zelf echt geweld te moeten gebruiken.

Tijdens de lessen leer je aanvallen te ontwijken en hoe je hierop kunt reageren door je tegenstander te destabiliseren. Aikido oefen je samen met een partner die tijdens het leerproces zorgt voor de andere bij het uitvoeren en vallen.

Je leert op een speelse manier concepten (ver)kennen zoals houding, balans, coördinatie, discipline en ademhaling en er wordt een brug gemaakt naar het gebruik ervan in het dagelijks leven.

Aikido Rotterdam heeft een vestiging op Slaak en Alexander. Geschikt voor kids vanaf 4 jaar!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Hier vind je inspiratie voor kinderfeestjes!

Aikido Rotterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Lesgeld per maand:
Jeugd vanaf 4 jaar € 19,95
Mail direct

Mail direct naar Aikido Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief