Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aikido Rotterdam

Bij Aikido Rotterdam leer je omgaan met agressie zonder zelf geweld te gebruiken

Aikido Rotterdam – Japanse krijgskunst voor kids

Aikido is ontwikkeld uit een van de oudste Japanse krijgskunsten. Je gebruikt en herleid de kracht van de tegenstander zonder zelf echt geweld te moeten gebruiken.

Tijdens de lessen leer je aanvallen te ontwijken en hoe je hierop kunt reageren door je tegenstander te destabiliseren. Aikido oefen je samen met een partner die tijdens het leerproces zorgt voor de andere bij het uitvoeren en vallen.

Je leert op een speelse manier concepten (ver)kennen zoals houding, balans, coördinatie, discipline en ademhaling en er wordt een brug gemaakt naar het gebruik ervan in het dagelijks leven.

Aikido Rotterdam heeft een vestiging op Slaak en Alexander. Geschikt voor kids vanaf 4 jaar!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Hier vind je inspiratie voor kinderfeestjes!

Aikido Rotterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Lesgeld per maand:
Jeugd vanaf 4 jaar € 19,95
Mail direct

Mail direct naar Aikido Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Rotterdam

Meer inspiratie

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

DJ Kids

Leer de beginselen van het draaien als een echte DJ met DJ Kids!

Surfkids surfclub

Surfkids Surfclub: elke zondag surfen voor kinderen vanaf 7 jaar, voor zowel beginners als gevorderden!

ToBe cursussen voor kids in 2026

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

Doe mee aan de leukste en meest laagdrempelige online muziekwedstrijd voor álle kinderen van 4-12 jaar!

Toffe terrasjes voor ouders én kids in en om Rotterdam

Niks leukers dan op het terras vertoeven terwijl de kids zich ook prima vermaken. Hier kan het!

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!