
Alpaca World Brielle
Kom wandelen met de superleuke alpaca's van Alpaca World Brielle!
Alpaca World Brielle is een kleine Alpacaboerderij, net buiten het leuke stadje Brielle. Je kunt hier kennismaken met de alpaca, die net als de lama en de dromedaris familie is van de kameelachtigen.
Ook is het mogelijk om onder begeleiding en op afspraak met alpaca’s te gaan wandelen. Per 2 personen gaat er 1 alpaca mee. Op de route kom je langs bijzondere plekken, zoals de poort die op 1 april 1572 door de Watergeuzen is veroverd om Brielle te bevrijden van de Spanjaarden. Onderweg leer je van alles over de alpaca’s en is er gelegenheid om foto’s te maken.
Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Alpaca World Brielle
Bollaarsdijk 17B
3231 LA Brielle
Openingstijden
Open op afspraak!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.