Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alpaca World Brielle

Kom wandelen met de superleuke alpaca's van Alpaca World Brielle!

Alpaca World Brielle is een kleine Alpacaboerderij, net buiten het leuke stadje Brielle. Je kunt hier kennismaken met de alpaca, die net als de lama en de dromedaris familie is van de kameelachtigen.

Ook is het mogelijk om onder begeleiding en op afspraak met alpaca’s te gaan wandelen. Per 2 personen gaat er 1 alpaca mee. Op de route kom je langs bijzondere plekken, zoals de poort die op 1 april 1572 door de Watergeuzen is veroverd om Brielle te bevrijden van de Spanjaarden. Onderweg leer je van alles over de alpaca’s en is er gelegenheid om foto’s te maken. 

Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Alpaca World Brielle

Bollaarsdijk 17B

3231 LA Brielle

Openingstijden Open op afspraak!
Mail direct

Mail direct naar Alpaca World Brielle

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Te Water (8+)

Ontdek de wereld van scheepsbouw in tentoonstelling ‘Te Water!’

Herfstvakantie activiteiten Mariniersmuseum

Beleef een hele stoere en bijzondere herfstvakantie in het Mariniersmuseum

Huis Van Gijn

In Dordrecht staat Huis Van Gijn... Neem een kijkje in 1900 en ervaar hoe het leven toen was.

Waarom een Rotterdampas?!

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Boek alvast kaartjes

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboekenweek 2025: boekentips voor avontuurlijke kinderen

Kinderboeken voeren kinderen mee naar andere werelden. Naar plekken waar alles kan: waar draken bestaan, waar je een wereldreis maakt, waar je op zoek gaat naar een verborgen schat of op een geheime missie gaat. Duik samen in verhalen vol dappere strijders, spannende fantasiewerelden en bijzondere ontdekkingen met deze boekentips in het thema van de Kinderboekenweek 2025: Vol Avontuur!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief