
Badhotel Rockanje
Op nog geen 20 kilometer van Rotterdam midden in de prachtige natuur ligt Badhotel Rockanje.
Logeren tussen de duinen en het bos, met het strand op loopafstand? Kom naar Badhotel Rockanje, een prachtig verbouwd en helemaal in lodge-stijl uitgevoerd logeeradres. De vierpersoons-familieappartementen zijn ideaal voor gezinnen.
Voor kinderen is het hier fantastisch! Bruintje de Beer hangt boven je bed en houdt ’s nachts de wacht. Er is een groot zwembad (met ligstoelen voor papa en mama) en een heuse boomhut. In de brasserie van het hotel kun je je indianenhart ophalen. Zo is er de ‘Indianen Menukaart’ met daarop Roodhuidsoep, Boomstammen met frietjes en ijskoude Berenklauwen, er is een grabbel(ton)boom, een computer en een speelhoek. Buiten staat een echt Tipi en voor de grotere kinderen is er een all weather tennisbaan.
Ook in de omgeving is genoeg te beleven! Lekker struinen door de duinen of samen het Kabouterpad lopen. Openluchtmuseum De Duinhuisjes en Futureland liggen in de buurt.
Wil je meer informatie of meteen boeken? Klik op de roze button.
Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant in en om Rotterdam, bekijk dan ons overzicht van kindvriendelijke restaurants eens!
Badhotel Rockanje
Tweede Slag 1
3235 CR Rockanje
Prijs
Voor prijzen en reserveren zie website.Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Zomer bij De Vreemde Vogel
Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!
Opendag ToBe kindercursussen
Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theaterBlogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.