Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Badhotel Rockanje

Op nog geen 20 kilometer van Rotterdam midden in de prachtige natuur ligt Badhotel Rockanje.

Logeren tussen de duinen en het bos, met het strand op loopafstand? Kom naar Badhotel Rockanje, een prachtig verbouwd en helemaal in lodge-stijl uitgevoerd logeeradres. De vierpersoons-familieappartementen zijn ideaal voor gezinnen.

Voor kinderen is het hier fantastisch! Bruintje de Beer hangt boven je bed en houdt ’s nachts de wacht. Er is een groot zwembad (met ligstoelen voor papa en mama) en een heuse boomhut. In de brasserie van het hotel kun je je indianenhart ophalen. Zo is er de ‘Indianen Menukaart’ met daarop Roodhuidsoep, Boomstammen met frietjes en ijskoude Berenklauwen, er is een grabbel(ton)boom, een computer en een speelhoek. Buiten staat een echt Tipi en voor de grotere kinderen is er een all weather tennisbaan.

Ook in de omgeving is genoeg te beleven! Lekker struinen door de duinen of samen het Kabouterpad lopen. Openluchtmuseum De Duinhuisjes en Futureland liggen in de buurt.   

Wil je meer informatie of meteen boeken? Klik op de roze button.

Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant in en om Rotterdam, bekijk dan ons overzicht van kindvriendelijke restaurants eens!

Badhotel Rockanje

Tweede Slag 1

3235 CR Rockanje

Prijs Voor prijzen en reserveren zie website.
Mail direct

Mail direct naar Badhotel Rockanje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Pakjesboot bij het Mariniersmuseum

Stap aan boord van de Pakjesboot van Sinterklaas tijdens de Pakjesbootdagen bij het Mariniersmuseum!

Stadsganzenbord Gouda

Ontdek de mooiste plekken van Gouda en voer te gekke opdrachten uit met de Stadsganzenbord puzzeltocht!

Natuurspeeltuin Kethelpoort

Lekker spelen, ravotten en genieten doe je bij Natuurspeeltuin Kethelpoort in Schiedam!

Familie-kunstuitje

Beleef het leukste kunstuitje voor het hele gezin in Villa Zebra!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

Skeletje is een poëtische, grappige en troostrijke voorstelling over afscheid nemen. Met humor, muziek, spel en kleur word je meegenomen op een reis langs herinneringen, rouwrituelen en het mysterie van de dood.

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Sinterklaasintochten 2025 in en om Rotterdam

Hij komt, hij komt... de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids ook al vol verwachting voor de komst van Sinterklaas? Nog heel even en hij is weer in het land! De landelijke intocht 2025 is op Texel! Wil je weten waar en wanneer je Sinterklaas en zijn Pieten dit jaar in de regio Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda nog meer kunt begroeten? In onderstaand overzicht hebben we een aantal sinterklaasintochten voor 2025 op een rijtje gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief