Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Badhotel Rockanje

Op nog geen 20 kilometer van Rotterdam midden in de prachtige natuur ligt Badhotel Rockanje.

Logeren tussen de duinen en het bos, met het strand op loopafstand? Kom naar Badhotel Rockanje, een prachtig verbouwd en helemaal in lodge-stijl uitgevoerd logeeradres. De vierpersoons-familieappartementen zijn ideaal voor gezinnen.

Voor kinderen is het hier fantastisch! Bruintje de Beer hangt boven je bed en houdt ’s nachts de wacht. Er is een groot zwembad (met ligstoelen voor papa en mama) en een heuse boomhut. In de brasserie van het hotel kun je je indianenhart ophalen. Zo is er de ‘Indianen Menukaart’ met daarop Roodhuidsoep, Boomstammen met frietjes en ijskoude Berenklauwen, er is een grabbel(ton)boom, een computer en een speelhoek. Buiten staat een echt Tipi en voor de grotere kinderen is er een all weather tennisbaan.

Ook in de omgeving is genoeg te beleven! Lekker struinen door de duinen of samen het Kabouterpad lopen. Openluchtmuseum De Duinhuisjes en Portlantis liggen in de buurt.

Wil je meer informatie of meteen boeken? Klik op de roze button.

Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant in en om Rotterdam, bekijk dan ons overzicht van kindvriendelijke restaurants eens!

Badhotel Rockanje

Tweede Slag 1

3235 CR Rockanje

Prijs Voor prijzen en reserveren zie website.
Mail direct

Mail direct naar Badhotel Rockanje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Kerstactiviteiten bij Plaswijckpark

Beleef een winter vol ijs, avontuur en creatieve fun bij Plaswijckpark!

Waarom een Rotterdampas?!

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Kerstvakantie in Theater Zuidplein

Theaterpret in de kerstvakantie: voorstellingen vol avontuur, magie en lachgarantie voor kids!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.

Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?

Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >