Ballet voor kinderen
Zit er een ballerina in jou? Ontdek het bij Jacqueline Bongers!
Ballet voor kinderen
Bij de balletlessen van Jacqueline Bongers kunnen kinderen al vanaf 4 jaar kennismaken met ballet.
Voor de kinderen van 4 – 6 jaar wordt begonnen met algemene dansant vorming. Spelenderwijs wordt kennisgemaakt met dans en klassiek ballet. Hier wordt de basis gelegd voor klassiek ballet.
Vanaf 6 jaar zijn er lessen klassiek ballet. Daar mag je aan de barre balletpasjes gaan oefenen. En leer je mooie sprongen!
Geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je via de roze button naar de website.
Tip: Binnenkort een kinderfeestje organiseren? Kijk eens op Kidsproof met onze tips van leuke kinderfeestjes!
Balletlessen Jacqueline Bongers
's-Gravendijkwal 58A
3014 EE Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de site wanneer welke lessen plaatsvinden.Prijs
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.
Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven
Skeletje is een poëtische, grappige en troostrijke voorstelling over afscheid nemen. Met humor, muziek, spel en kleur word je meegenomen op een reis langs herinneringen, rouwrituelen en het mysterie van de dood.