Ballet voor kinderen
Zit er een ballerina in jou? Ontdek het bij Jacqueline Bongers!
Ballet voor kinderen
Bij de balletlessen van Jacqueline Bongers kunnen kinderen al vanaf 4 jaar kennismaken met ballet.
Voor de kinderen van 4 – 6 jaar wordt begonnen met algemene dansant vorming. Spelenderwijs wordt kennisgemaakt met dans en klassiek ballet. Hier wordt de basis gelegd voor klassiek ballet.
Vanaf 6 jaar zijn er lessen klassiek ballet. Daar mag je aan de barre balletpasjes gaan oefenen. En leer je mooie sprongen!
Geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je via de roze button naar de website.
Tip: Binnenkort een kinderfeestje organiseren? Kijk eens op Kidsproof met onze tips van leuke kinderfeestjes!
Balletlessen Jacqueline Bongers
's-Gravendijkwal 58A
3014 EE Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de site wanneer welke lessen plaatsvinden.Prijs
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam
Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.