Balletschool
Kleuterballet, klassiek ballet en jazzballet bij Balletschool Maryanne van der Ploeg!
Balletschool
Ballet is voor alle leeftijden en elk niveau, daarom kunnen kids vanaf 4 jaar al terecht bij Balletschool Maryanne van der Ploeg!
Voor de jongste kids is er kleuterballet. Spelenderwijs worden de kinderen vertrouwd gemaakt met de beginselen van klassiek ballet.
Kids vanaf 6 jaar kunnen lessen jazzballet volgen. In de leeftijd van 6 tot 9 jaar weer op een speelse manier met veel aandacht voor de ontwikkeling van de motoriek. Daarna komt de nadruk meer op danstechniek en fysieke ontwikkeling te liggen.
Tijdens klassiek ballet staat de Russische stijl voorop. Vanaf 13 jaar kan er ook met spitzen worden gedanst.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Klik op de roze button voor meer informatie.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Balletschool Maryanne van der Ploeg
Van Beverenstraat 36
3117 KW Schiedam
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!