Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Balletschool

Kleuterballet, klassiek ballet en jazzballet bij Balletschool Maryanne van der Ploeg!

Balletschool

Ballet is voor alle leeftijden en elk niveau, daarom kunnen kids vanaf 4 jaar al terecht bij Balletschool Maryanne van der Ploeg!

Voor de jongste kids is er kleuterballet. Spelenderwijs worden de kinderen vertrouwd gemaakt met de beginselen van klassiek ballet.

Kids vanaf 6 jaar kunnen lessen jazzballet volgen. In de leeftijd van 6 tot 9 jaar weer op een speelse manier met veel aandacht voor de ontwikkeling van de motoriek. Daarna komt de nadruk meer op danstechniek en fysieke ontwikkeling te liggen.

Tijdens klassiek ballet staat de Russische stijl voorop. Vanaf 13 jaar kan er ook met spitzen worden gedanst.

Benieuwd naar de mogelijkheden? Klik op de roze button voor meer informatie.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Balletschool Maryanne van der Ploeg

Van Beverenstraat 36

3117 KW Schiedam

Mail direct

Mail direct naar Balletschool Maryanne van der Ploeg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief