Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Barista Cafe Gouda

Met de kids lekker ontbijten of lunchen bij Barista Café in Gouda

Zin in een heerlijk ontbijt, lunch of gewoon een lekker koffietje? Bij het Barista Café kan je dan zeker terecht. Het café is een gezellige woonkamer met een super fijne sfeer. Voor kinderen is er ook veel te beleven. Er is een speciaal menu en de kids kunnen er lekker spelen. Ook een groot pluspunt voor de ouders, want die kunnen vervolgens heerlijk rustig een koffietje drinken.

Kom jij ook langs?

Voor meer informatie, klik op de roze website button.

Benieuwd naar andere leuke eettentjes? Kijk op onze website in de categorie uiteten

Barista Cafe Gouda

Kleiweg 100

2801 GJ Gouda

Openingstijden 08:30 tot 17:00 en op zondag geopend om 10:00
Prijs Zie menu
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief