Barista Cafe Gouda
Met de kids lekker ontbijten of lunchen bij Barista Café in Gouda
Zin in een heerlijk ontbijt, lunch of gewoon een lekker koffietje? Bij het Barista Café kan je dan zeker terecht. Het café is een gezellige woonkamer met een super fijne sfeer. Voor kinderen is er ook veel te beleven. Er is een speciaal menu en de kids kunnen er lekker spelen. Ook een groot pluspunt voor de ouders, want die kunnen vervolgens heerlijk rustig een koffietje drinken.
Kom jij ook langs?
Voor meer informatie, klik op de roze website button.
Benieuwd naar andere leuke eettentjes? Kijk op onze website in de categorie uiteten
Barista Cafe Gouda
Kleiweg 100
2801 GJ Gouda
Openingstijden
08:30 tot 17:00 en op zondag geopend om 10:00Prijs
Zie menuToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.