Het Biesbosch Lichtspoor
Een betoverende wandeling door de natuur van de Biesbosch, verlicht door een kleurrijk lichtspoor
De lente komt er aan wat betekent dat de natuur weer tot leven komt! Laat je bij deze wandeling door de Biesbosch meevoeren langs sfeervol verlichte bomen en zweef op de magische schommels, terwijl je wandelt onder een fonkelende sterrenhemel. De wandeling is ca. 1 km, en vanaf het Biesboschcentrum is de aanlooproute naar het startpunt ca. 600m.
Let op, de tocht gaat dwars door de natuur, zorg daarom voor geschikte schoenen. Na de wandeling kunnen jullie je opwarmen bij het knisperende vuur en genieten van een hapje en drankje op het horecaplein.
Op 28, 29 en 30 maart kun je deze bijzondere wandeling door de natuur beleven. Wil je de tocht starten in de schemering? Boek dan een schemerticket tussen 19.15 en 19.45 uur. Ga je liever echt in het donker op pad? Kies dan voor een regulier ticket, waarmee je kunt starten tussen 20.00 en 21.45 uur.
Klink voor meer informatie op de roze button!
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Biesboschcentrum Dordrecht
Baanhoekweg 53
3313 LP Dordrecht
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer in ’t Maritiem Museum
Veel leuke activiteiten voor iedereen met zeebenen deze zomer in het Maritiem Museum
Zomervakantie in het Natuurhistorisch Museum
Ga deze zomervakantie op expeditie in het Natuurhistorisch Museum Rotterdam
Zomer in Huis Van Gijn
Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.