Breinge!n
Bewegen is fijn voor lichaam en brein! Beweeg mee op de muziek van Breinge!n.
Bewegen met Breinge!n
Breinge!n schrijft liedjes en maakt filmpjes om kinderen aan het bewegen te krijgen. Yoga en andere bewegingen die worden aangeboden aan de hand van muziek en die zo het brein stimuleren, hebben een positief effect op de hersenen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
Voorjaarsvakantie! Dit zijn leuke uitjes voor de hele familie in de regio Rotterdam
Hebben jullie al een uitje gepland in de voorjaarsvakantie? Of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken? Check dan vooral deze toffe tips, van theatervoorstellingen en kinderworkshops tot trampolinepark en gave musea. Stuk voor stuk aanraders!
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!