Breinge!n
Bewegen is fijn voor lichaam en brein! Beweeg mee op de muziek van Breinge!n.
Bewegen met Breinge!n
Breinge!n schrijft liedjes en maakt filmpjes om kinderen aan het bewegen te krijgen. Yoga en andere bewegingen die worden aangeboden aan de hand van muziek en die zo het brein stimuleren, hebben een positief effect op de hersenen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 x bedankje voor lieve juffen en meesters
Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!