Budo Ryu
Maak kennis met de verschillende Budo sporten bij Budo Ryu.
Budo Ryu krijgskunsten voor kids
Wil je krijgskunsten leren? Bij Budo Ryu worden verschillende BUDO-sporten gegeven:
- Tuimel en pre-judo voor 3- en 4-jarigen
- Aikibudo vanaf 9 jaar
- Jiu-Jitsu vanaf 7 jaar
- Judo vanaf 3 jaar
Naast de locatie aan de Merkelbachstraat in Alexanderpolder vinden lessen plaats in Kralingen (sporthal Kralingen) en in Crooswijk (dit is naschoolse les voor kids vanaf 6 jaar). Op de website vind je de verschillende locaties en tijdstippen waarop de lessen worden gegeven. Dus voor meer informatie, even op de website kijken, door op de roze button te klikken.
Tip: Binnenkort een kinderverjaardag te regelen? Kijk dan eens op Kidsproof voor tips voor leuke kinderfeestjes!
Budo Ryu
Merkelbachstraat 4
3067 AL Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de website voor het lesrooster op de verschillende locaties.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.