
Burgemeester Baxpark
Heerlijk spelen en wandelen in het groene hart van Hendrik-Ido-Ambacht.
Het Burgemeester Baxpark is het groene hart van Hendrik-Ido-Ambacht. Je kunt hier heerlijk spelen en wandelen, skaten en sporten.
Regelmatig worden hier ook leuke activiteiten georganiseerd.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie


Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Ga naar Gouda!
Gouda heeft zo veel leuks te bieden! Ontdek welke toffe activiteiten je hier kunt doen met VVV Gouda.
Herfstvakantie in de Bieb
Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas
De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.