Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Burgemeester Baxpark

Heerlijk spelen en wandelen in het groene hart van Hendrik-Ido-Ambacht.

Het Burgemeester Baxpark is het groene hart van Hendrik-Ido-Ambacht. Je kunt hier heerlijk spelen en wandelen, skaten en sporten.

Regelmatig worden hier ook leuke activiteiten georganiseerd.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Burgemeester Baxpark

Reeweg (Hoge Kade)

3342 AE Hendrik-Ido-Ambacht

Toon op kaart

Meer inspiratie

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Paaseieren zoeken in Plaswijckpark

Kom paaseieren zoeken en de leuke paasspeurtocht doen in Plaswijckpark!

Waarom een Rotterdampas?!

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Villa Zebra: crowdfundingactie poppenhuis

Help mee het grootste poppenhuis van Rotterdam nieuw leven in te blazen!

Uitgelicht

Onze tip de nieuwe film De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Ontdek het grote sportaanbod in Rotterdam

Lekker actief bezig zijn en bewegen, wij houden ervan. Ook onze kids sporten graag en zijn lekker veel buiten. Bij de zoektocht naar een sportactiviteit keken we op de website van Sportbedrijf Rotterdam. En wat een groot aanbod aan sportmogelijkheden in Rotterdam vonden we daar!

Je kan de boom in!

Nu het zonnetje weer vaker schijnt, is het weer tijd voor leuke buitenactiviteiten. Dus stuurden we onze Kidsreporter op pad om met het hele gezin de ontluikende blaadjes van dichtbij te gaan bekijken in Klimbos Dordrecht.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief