Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Café Clementine

Kom lekker en gezond eten in een glazen kas vol groen, smaak en seizoensgerechten!

Bij Café Clementine in Barendrecht eet je midden in het Fruitpacking District: een bijzondere glazen kas, omringd door groen en een eigen moestuin. Hier draait alles om vers, lokaal en duurzaam eten, met gerechten die met de seizoenen mee veranderen. Van koffie, lunch en borrel tot diner: alles wordt bereid met ingrediënten uit de buurt en uit eigen tuin, om voedselverspilling tegen te gaan.

Voor gezinnen is Café Clementine extra fijn, want er is ook een speciaal kidsmenu met gerechten die passen bij jonge eters.  Daarnaast is de sfeer ruim en ontspannen, waardoor het een fijne plek is om samen te zitten en rustig te genieten.

Op zaterdagochtend is er bovendien de Saturday Breakfast Club (09:30 – 11:00 uur), een gezellig ontbijtmoment voor de vroege bezoekers.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang de leukste tips!

Café Clementine

Spoorlaan 7

2991 LD Barendrecht

Mail direct

Mail direct naar Café Clementine

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Kinderfeestjes vol actie en fun

Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief