Uniek logeren
Op Camping 't Weergors hebben ze unieke slaapplekken! Slaap in een Iglo of Pipolette. Supergaaf!
Kamperen op Camping ’t Weergors is echt een feestje. Ze hebben hier verschillende accommodaties, maar de leukste zijn toch wel de Pipolette, de houten Iglo en het Dijkwachtershuisje.
De Pipolette is een ideaal verblijf voor 4 personen. De 2 knusse bedstedes hebben elk een tweepersoonsbed. Verder is het ingericht met genoeg comfort. De Pipolette is beschikbaar van april t/m oktober en is te boeken vanaf € 65,- per nacht (minimaal 3 nachten).
De Iglo is bijna slapen in een kunstwerk. Het is van buiten en van binnen geheel van hout en geïsoleerd. Met de knusse inrichting vormt deze accommodatie een zeer geschikte kampeeraccommodatie voor 4 personen. In de Iglo is een toilet, om te douchen kun je gebruikmaken van het centrale sanitairgebouw op de camping. Je kunt de Iglo huren per week, midweek of weekend. In het hoogseizoen echter alleen te huur van vrijdag tot vrijdag.
Genieten van een mooi uitzicht? Boek dan de Dijkwachterslodge. Deze is gebouwd op een terp en biedt een waanzinnig uitzicht over Zuiddijk, het Haringvliet en eiland Voorne-Putten. Dat wordt heerlijk genieten vanaf het panoramaterras in je loungestoel.
Ook in de omgeving is genoeg te zien en te beleven. Hellevoetsluis ligt op iets meer dan een half uur rijden van Rotterdam en biedt verrassend veel leuks voor kinderen en hun ouders! Wat dacht je van Aquapark Splash, spannende rondleidingen in bunkers en op stoere historische museumschepen, uitgestrekte stranden, natuurgebieden en heel veel watersportmogelijkheden? Je hoeft je geen moment te vervelen!
Kijk voor meer informatie over de beschikbaarheid op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Even er lekker op uit met de kids? Kijk dan op onze Uitagenda voor leuke theatervoorstellingen, workshops en activiteiten in Rotterdam en omgeving.
Camping 't Weergors
Zuiddijk 2
3221 LJ Hellevoetsluis
Openingstijden
Zie overzichtToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Monkey Town Vlaardingen
Eindeloos klimmen, glijden en spelen bij indoor speelparadijs Monkey Town Vlaardingen!
Nationaal Baggermuseum
Kom alles te weten over het werk van baggeraars in het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht!
Funmax
Een actief en gezellig uitje met GlowGolf, escape rooms en interactieve games in Funmax Capelle!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.