
Carel Wüst Museum
Ontdek de ontwikkelingen in de geschiedenis van de automobiel in het Carel Wüst Museum!
Ben je gek op auto’s en de geschiedenis er achter? In het Carel Wüst Museum staan 55 auto’s tentoongesteld, van oldtimer tot youngtimer. De collectie geeft inzicht in de ontwikkeling van de automobiel. Van de T-Ford tot Ferrari Testarossa en van de Mini tot Rolls Royce.
Ook het verhaal achter de auto wordt verteld, zoals de persoon die de auto bedacht heeft of gebeurtenissen die kenmerkend zijn en horen bij een specifiek voertuig.
Kom je een kijkje nemen? Voor meer informatiek klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Carel Wüst Museum
Mijlweg 81
3316 BE Dordrecht
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag van 9:30 tot 17:00 uurPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Op pad met de Rotterdampas
Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!
Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!