Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

LEGO feestje!

Ben jij helemaal maf van LEGO? Vier dan je verjaardag bij de Bonte Bouwplaats!

Afhankelijk van je interesse zetten ze bij De Bonte Bouwplaats een fantastisch LEGO kinderfeestje in elkaar.

Jarige jobjes en jetjes van 5 tot 12 jaar en hun vriendjes beleven hier een gave verjaardag! Bouw een Minecraft wereld, programmeer je eigen robot of doe leuke LEGO opdrachten. Tussendoor is er een gezellige pauze met limonade en LEGO koek en krijgen de kids een korte robotdemonstratie. Na afloop gaat iedereen naar huis met een LEGO cadeautje.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

PS. Op zoek naar een leuke traktatie? Ga dan even naar de traktatie tips op Kidsproof.nl!

De Bonte Bouwplaats

Oosteinde 183

2611 VD Delft

Openingstijden Zie de website voor beschikbare data
Prijs Basisprijs € 165,- tot 7 kinderen, extra kinderen € 18,- per kind.
Mail direct

Mail direct naar De Bonte Bouwplaats

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief