
Lunchen in de Theetuin
Geniet van ambachtelijke lekkernijen in de theetuin van Shirestal De Griendheuvel in Dordrecht!
Verscholen op het erf van Shirestal De Griendheuvel ligt de Theetuin. Hier kunt je rustig genieten van ambachtelijke lekkernijen én van de Shirepaarden en hun veulens.
De Theetuin is open van mei tot november op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 11:00 tot 17:00 uur.
Kom je een keertje langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Superleuke uitjes met de Rotterdampas
Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.