Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeeltuin WoesteWeide

Trek je oude kleren aan en kom naar natuurspeeltuin de Woeste Weide in Sliedrecht!

Alleen de naam klinkt al spannend. Daar moet wel van alles te beleven zijn. Ga op ontdekkingstocht! Slootje springen, roetsjen aan de kabelbaan en spelen met water of in de huisjes. Ook zijn er op het terrein fietsjes, speelwagentjes, e.d. aanwezig. Leuk dus voor iedereen!

Er staat een aantal picknicktafels, waaraan je een boterhammetje kunt eten of zelf lekker kunt zitten als de kinderen spelen. 

Voor knutselen moet je in de bijbehorende Hooizolder zijn. Daar kun je elke woensdagmiddag (behalve in de schoolvakanties) creatief bezig zijn.

En? Ontvang je onze nieuwsbrief al met de leukste eropuittips in de regio?

De Woeste Weide

3362 BZ Sliedrecht

Openingstijden Zonder toezicht:
Als de bijbehorende kinderboerderij open is. Check hiervoor de website.

Met toezicht:
Begin april t/m herfstvakantie: woensdag- en vrijdagmiddag 12.00 - 17.00 uur en zaterdag van 10.00 - 17.00 uur.
Prijs Gratis
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Halloween in Plaswijckpark

Griezel erop los tijdens de herfstvakantie!

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Herfstvakantie bij de Kunsthal

Ontdek de tentoonstelling CUTE en doe mee aan de creatieve workshop See You Later in de Kunsthal!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief