DeetosSnel
Gezellig met leeftijdsgenootjes leren korfballen bij DeetosSnel in Dordrecht!
Korfbal sportclubje voor kids
Wil je graag leren korfballen? Kids vanaf 4 jaar kunnen bij DeetosSnel al terecht om kennis te maken met deze leuke sport! In de KangoeroeKlup ga je balspelletjes spelen en leer je de beginselen van korfbal. Ben je al iets ouder? Kinderen van 6 en 7 jaar kunnen een keer komen proberen bij de training van de F-jeugd.
Natuurlijk zijn er ook voor andere leeftijden leuke teams waar je je bij aan kunt sluiten. Je kunt drie keer vrijblijvend mee komen trainen om te kijken of de sport iets voor jou is.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010
Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
9 keer creepy Halloween snacks
Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop meedeed aan de Halloween-festiviteiten!