
De Notenkraker (4+)
Een magisch winteravontuur
Op een koude winteravond begint er iets bijzonders. Clara woont bij haar gemene tante en nichtje en voelt zich vaak alleen. Maar deze avond is anders. Er hangt magie in de lucht, speelgoed komt tot leven en Clara belandt in een spannend avontuur vol moed, muziek en muizen. Durft Clara de held te zijn in haar eigen verhaal…?
Met betoverende muziek van 80 tot 85 musici van het orkest komt dit magische verhaal tot leven…
Voor meer informatie, klik op de roze website button.
Voor andere leuke voorstellingen, kijk in onze uitagenda.
Data:
- zaterdag 27 december 2025
- zondag 28 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Kruisstraat 2
3012 GG Rotterdam
Openingstijden
13:15 en 15:15Prijs
VOLWASSEN €32,00 en TOT 18 JAAR €12,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!