Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Didi’s Stroopwafels

Bij Didi's Stroopwafels kan je genieten van heerlijke stroopwafels met verschillende toppings!

Stroopwafels kennen we natuurlijk allemaal. Maar als je echt van een stroopwafel wil genieten moet je naar Didi’s Stroopwafels gaan!

Hier kan je heerlijke stroopwafels halen met lekkere en orginele toppings. Of je nou van discodip, chocola, nootjes of caramel houdt, voor ieder wat wils! De stroopwafels zien er niet alleen heel trendy en mooi uit, ze smaken ook heerlijk! Je kan de stroopwafels zowel daar opeten, als to go meenemen.

Kom je ook een keer langs? Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van toffe tips.

Didi's Stroopwafels

Oude Binnenweg 95-C

3012 JA Rotterdam

Openingstijden Maandag 12:00 – 17:30 uur
Dinsdag 11:00 – 17:30 uur
Woensdag 11:00 – 17:30 uur
Donderdag 10:00 – 17:30 uur
Vrijdag 11:00 – 21:00 uur
Zaterdag 11:00 – 18:00 uur
Zondag 12:00 – 18:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Didi's Stroopwafels

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.