
Ga mee op ontdekkingsreis!
Kom naar Blijdorp, de dierentuin van Rotterdam, en maak een reis om de wereld in 1 dag.
Op poolexpeditie in Arctica, struinen op de Afrikaanse savanne, trekken door de Aziatische jungle, bijtgrage piranha’s trotseren in de Amazone, duiken zonder snorkel in het Oceanium… en dat allemaal in 1 dag!
Laat je koffers en kompas thuis en ga op ontdekkingsreis in Diergaarde Blijdorp langs allerlei leuke, vreemde en bijzondere dieren. Zo sta je ineens oog in oog met een tijger, kijk je in de mooie ogen van een giraf of sta je neus aan neus met een ijsbeer.
Maar er is nog veel meer te beleven voor kids. Klik op de roze button om te ontdekken wat er allemaal nog meer mogelijk is.
Weten wat er nog meer te doen is in de omgeving? Check het eropuit overzicht op de Kidsproof website!
Diergaarde Blijdorp
Blijdorplaan 8
3041 JJ Rotterdam
Openingstijden
Dagelijks geopend van 9:00 tot 17:00 uur.
Prijs
Kinderen van 3 t/m 12 jaar € 16,50. Vanaf 13 jaar € 21,-. Als je je tickets online bestelt ontvang je korting.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.