Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dordrechts Museum

Ontdek zes eeuwen Nederlandse schilderkunst in het Dordrechts Museum!

Het Dordrechts Museum is één van Nederlands oudste musea op een plek met een rijk historisch verleden. Bekijk werken van Bol, Scheffer, Cuyp en nog veel meer bekende kunstenaars. Kunst is saai? Zeker niet in het Dordrechts Museum!

Want er zijn dagelijks verschillende activiteiten te doen voor bezoekers van alle leeftijden. Van kunst kijkdoos tot een museum dobbelspel en kunstroute. Aan deze
activiteiten kun je doorlopend deelnemen. Ook worden er regelmatig activiteiten speciaal voor kids georganiseerd.

Meer informatie vind je onder de roze button.

Activiteiten van het Dordrechts Museum staan ook in de Uitagenda!

Dordrechts Museum

Museumstraat 40

3311 XP Dordrecht

Openingstijden Dinsdag t/m zondag: 11.00 - 17.00 uur
Prijs Kinderen t/m 18: gratis
Volwassenen: €22.50
Mail direct

Mail direct naar Dordrechts Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Halloween in Plaswijckpark

Griezel erop los tijdens de herfstvakantie!

Ga naar Gouda!

Gouda heeft zo veel leuks te bieden! Ontdek welke toffe activiteiten je hier kunt doen met VVV Gouda.

Herfstvakantie bij de Kunsthal

Ontdek de tentoonstelling CUTE en doe mee aan de creatieve workshop See You Later in de Kunsthal!

Herfst Theater Zuidplein

Bezoek deze herfstvakantie een van de leuke familievoorstellingen bij Theater Zuidplein!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief