
Mixed Hockey Club
Leer hockeyen bij familieclub Mixed Hockey Club in Dordrecht!
Mixed Hockey Club voor kids!
Op de DMHC Hockeyschool kunnen kids van alle leeftijden kennis maken met hockey. Speciaal voor kids van 4 tot 5 jaar oud is er Benjamin Hockey, waarin kinderen kennis maken met sport en spel. Voor kids van 5-6 jaar is er Funkey Hockey, een speciale trainingsvorm waarin wordt geoefend met rennen, overslaan, scoren op doel.
Kinderen van 6-7 jaar (groep 3) maken op een speelse wijze kennis met hockey. Ze wennen aan het omgaan met stick en bal, het samenspelen, de spelregels en de technische basis van hockey.
Wil je een keertje komen kennismaken of een proeftraining volgen? Klik op de roze button voor meer informatie.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe buitenspeeltuinen in en om Rotterdam
Met je kids naar de speeltuin… altijd leuk! We hebben een aantal van onze favoriete speeltuinen op een rijtje gezet. Check voor je gaat wel de website of Facebookpagina van de speeltuin voor de actuele openingstijden per dag.
Eropuit met je peuter, kleuter of dreumes
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.