Gymnastiekvereniging Sparta
Van peuter- en kleutergymnastiek tot turnen bij Gymnastiekvereniging Sparta!
Peuter- en kleutergymnastiek
Sparta Dordrecht is een gymnastiekvereniging die al bestaat sinds 1903, met een heel divers lesaanbod voor jong tot oud.
Peuters- en kleuters kunnen kennismaken met bewegingen in peuter- en kleutergymnastiek. Wat oudere kids kunnen meedoen aan de turnlessen of ritmische gymnastiek.
Wil je een keer kijken of er iets voor jou bij zit? Je kunt altijd een aantal proeflessen volgen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Gymnastiekvereniging Sparta
Eddingtonweg 1
3318 BE Dordrecht
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.