Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familiezondag Onderwijsmuseum

Speel leuke spelletjes met je familie bij familiezondag in het Onderwijsmuseum

Op Familiezondag is het extra gezellig in het museum en zijn families van harte welkom. Voor kinderen van 2 tot en met 15 jaar worden er verschillende activiteiten georganiseerd, van spelletjes en knutselen tot vrij ontdekken in het museum.

Tussen 14.00 en 15.00 uur vindt het Verhalenfestival plaats voor kinderen vanaf 5 jaar. Hier wordt het boek ‘Meneer Kandinsky was een schilder’ voorgelezen. Na het verhaal volgt een creatieve activiteit, zoals knutselen, verkleden of een spel.

Daarnaast kun je ontdekken hoe school er vroeger uitzag. Schrijf met een kroontjespen, maak een tekening op het krijtbord en stap even terug in de tijd van je (groot)ouders.

Kom je ook langs?

Voor meer informatie, klik op de roze website button.

Data:

  • zondag 26 april 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Nationaal Onderwijsmuseum

Burgemeester de Raadtsingel 97

3311 JG Dordrecht

Openingstijden 26 april 2026
Prijs gratis met een museumticket
Mail direct

Mail direct naar Nationaal Onderwijsmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Captain Fantastic (8+)

Muzikale familievoorstelling van HNTjong over opvoeden buiten de lijntjes en één zijn met de natuur!

Welkom in de middeleeuwen (8+)

Een hilarische voorstelling gebaseerd op het tv-programma live in het Oude Luxor Theater!

Apollo (6+)

Een muzikale reis naar de maan. Durf jij mee naar het onbekende?

Paasspeurroute in Huis Van Gijn

Speur naar bijzondere paaseieren en ontdek hoe Pasen rond 1900 werd gevierd in Huis Van Gijn in Dordrecht

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste uitjes en activiteiten met Pasen voor kinderen

Met de kinderen eropuit met Pasen? Wij weten nog wel een aantal leuke adresjes en activiteiten! Van fijne plekken voor een paasontbijt of -brunch met de familie tot eierfeest. Check ook onze tips waar je kids paaseieren kunnen zoeken in de regio Rotterdam.

24 x pimp je paasei zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

1 april: 10 grappen om kids (of ouders) voor de gek te houden

1 april komt eraan! Je kinderen in de maling nemen moet af en toe kunnen... en deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu te slim af zijn?

Kikkerdril vangen en verzorgen: hoe doe je dat?

Zoonlief wil graag zijn spreekbeurt houden over kikkers. Om te zien hoe deze diertjes groeien moet er natúúrlijk ook kikkerdril worden gezocht... Dus wij hebben kikkerdril gevangen en ons verdiept in het wel en wee van 'onze' drilletjes die (tijdelijk!) bij ons logeren.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief