Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje in Futureland

Vier je kinderfeestje op één van de meest bijzondere plekken van Rotterdam: het land van de toekomst!

FutureLand heeft alle ingrediënten om het kinderfeestje van jouw spruit onvergetelijk te maken!

In FutureLand beleef je de haven van de toekomst. Tijdens het verjaardagsfeestje komen de kids van alles te weten over de aanleg van een nieuwe haven en de grootste schepen ter wereld. Van een echte voorlichter krijgen ze een leuke uitleg! Ook is er een grappige film te zien over Maasvlakte 2.

Ook gaan de jarige en alle vriendjes zelf op ontdekkingstocht met een spannende speurtocht door FutureLand en spelen ze leuke interactieve games! En natuurlijk: geen feestje zonder lekker eten en drinken. Speciaal voor kinderfeestje maken ze vrolijke lunchboxes voor iedereen met keuze uit een sandwich en knijpfruit of frietjes en een snack, met daarbij wat te drinken en een verrassing.

Wil je je kinderfeestje extra speciaal maken? Boek dan ook een rondrit of rondvaart! Het kinderfeestje is leuk voor kinderen vanaf 6 jaar.

Klik snel op de roze button voor meer info.

Volg je ons al op Facebook? We hebben zo veel leuke tips met je te delen!

Futureland

Europaweg 902

3199 LC Maasvlakte Rotterdam

Openingstijden

Zie website FutureLand

Prijs Vaste kosten voor een kinderfeestje tot 20 kinderen: € 60,-. 
Kidslunchbox vanaf € 6,95
Kijk voor de prijzen van een rondrit of vaartocht op de website van FutureLand.
Mail direct

Mail direct naar Futureland

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief