Gouda Cheese Experience
Ontdek de wereld van Gouda Kaas in de enige echte Gouda Cheese Experience!
Heel de wereld kent het en heel de wereld eet het: kaas uit Gouda! Maar ken je ook het verhaal achter deze kazen? In het prachtige pand van Gouda Cheese Experience in het hart van Gouda ga je op een unieke en interactieve reis door een goudgeel universum.
Ga zelf aan de slag met ontdek-wanden, virtueel melken, kazen keren en verdiep je in de fijne kneepjes van het eeuwenoude handjeklap. En natuurlijk kan een hapje van de enige echte Gouda Kaas niet ontbreken!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Gouda Cheese Experience
Agnietenstraat 21
2801 GZ Gouda
Prijs
Kinderen 0 t/m 4 jaar € 0,00Kinderen 5 t/m 15 jaar € 13,00
Volwassenen (vanaf 16 jaar) € 14,50
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.