De Grote Kerk beklimmen
Beklim de Grote Kerk: leer meer over de geschiedenis en geniet van het uitzicht!
De Grote Kerk in Dordrecht is voor bezoek geopend! Je kunt een rondleiding of audiotour volgen om zo de geschiedenis van de kerk te ontdekken.
Het is ook mogelijk de toren te beklimmen. Voor groepen groter dan 15 personen is het noodzakelijk van tevoren aan te melden. De kerk beklimmen kan vanaf 1 april tot en met 31 oktober.
Meer informatie vind je via de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Grote Kerk Dordrecht
Lange Geldersekade 2
3311 CJ Dordrecht
Openingstijden
Kerk: dinsdag t/m zaterdag van 10:30 tot 16:30 uur, zondag van 12:00 tot 16:00 uurToren: dinsdag t/m zaterdag van 10:30 tot 16:00 uur, zondag van 12:00 tot 15:30 uur
Prijs
Kerk: € 2,00 , kinderen t/m 12 jaar gratis.Toren: € 1,00 , kinderen van 5 t/m 12 jaar € 0,50 (tot 5 jaar gratis)
Gebruik audiotour € 2,50
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).