Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Herfstvakantie bij De Vreemde Vogel

Vier de herfstvakantie bij De Vreemde Vogel in Vlaardingen

Vervelen in de herfstvakantie? Dat hoeft zeker niet! Bij De Vreemde Vogel in Vlaardingen is er iedere dag iets leuks te beleven. Ga gezellig knutselen, laat je schminken, bak je eigen poffertjes of ga mee op avontuur met de Vogeljuf. Ook kun je marshmallows roosteren bij het kampvuur, een speurtocht doen of genieten van een leuke kindervoorstelling. Alle activiteiten zijn geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Een heerlijke plek voor een gezellig herfstuitje met het hele gezin!

Voor meer informatie, klik op de roze websitebutton.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

De Vreemde Vogel

Van Baerlestraat 252

3132 EK Vlaardingen

Openingstijden 17 t/m 25 oktober
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar De Vreemde Vogel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

10 kekke kinderwinkels in Gouda

Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!

7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam

Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.

10 bijzondere musea in en om Rotterdam!

Denk jij bij een museum meteen aan schilderijen en beelden? Dat kan natuurlijk, maar er zijn nog veel meer andere en soms héle bijzondere musea in de regio Rotterdam die óók superleuk zijn voor kids. Wij hebben de meest originele op een rijtje gezet. Stuk voor stuk een bezoek waard! Ga je mee?

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!