KidsClub in het Badhuis
Samen met vriendjes en vriendinnetjes elke woensdag en zondag knutselen bij het Badhuis!
Elke woensdag (behalve in de maanden juli en augustus) is er in het Badhuis van alles te doen voor kids tussen de 4 en 12 jaar. Knutselen, spelletjes en nog veel meer leuks! Je bent welkom van 14:00 tot 16:00. Neem vooral je vriendjes en vriendinnetjes mee voor extra gezelligheid.
Ook op zondagen kan je bij de KidsClub terecht, dan zijn de openingstijden van 14:30 tot 16:00 uur.
Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Het Badhuis Zwijndrecht
Prins Hendrikstraat 2
3331 XS Zwijndrecht
Openingstijden
Elke woensdag van 14:00 tot 16:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Funmax
Een actief en gezellig uitje met GlowGolf, escape rooms en interactieve games in Funmax Capelle!
Nieuw
Monkey Town Vlaardingen
Eindeloos klimmen, glijden en spelen bij indoor speelparadijs Monkey Town Vlaardingen!
Zeeheldenroute
Een unieke wandelroute door bos en duin richting zee, met een zeeheldenverhaal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.
Kinderfeestjes vol actie en fun
Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.